PAPAZ BÜYÜSÜ 
0544 619 43 88 info@medyumzeynep.com

PAPAZ BÜYÜSÜ


Papaz Büyüsü Belirtileri
Papaz büyüsü yapılan bir kişinin aklı ve kalbi tek bir kişiye ait olur. Ayrıca bu belirtiler birdenbire ortaya çıkacağı için gözle görülür halde karşımıza çıkacaktır. Örneğin, bir erkeğin birdenbire karısından boşanma isteği, ya da bir kadının eşini sebepsiz yere terk edip gitmesi, buna benzer hemen her durumda papaz büyüsünden şüphe etmek son derece yerinde olur. Ancak tek başına belirtiler yetmez.

Öncelikle belirli ritüellere maruz kalacağı için ruhuna bir müdahale edilmiş olacaktır. Bu işlemin yapılabilmesi için belirtilerden önce bir zaman zarfı yaşandı mı? Emin olamadığınız bir takım yedirme içirme yollarıyla bir büyü uygulanmış olabilir mi? Bu belirtiler ne zamandır var? Buna benzer pek çok sorunun cevabını öncelikle ilgili medyum sizlere soracaktır. Bu cevaplar papaz büyüsü belirtileri olarak önümüze çıkabilmektedir. Pek tabi sevdiğiniz 7 cemi endamıyla bağlamak üzere uygulanmış bir papaz büyüsünde belirtileri seçmek zor gibi görünse de dikkatli bir gözlem ve küçük bir ilmi yardım ile kolaylaşabilir.

 

Papaz Büyüsü Yaptıranlar
Toplumun bu konudaki en büyük yanlış bilgisi papaz büyüsü işlemlerinin sadece papazlar tarafından yapılıyor olduğudur. Ancak bu bilgi tamamen yanlıştır. Bu büyüyü papazların geliştirdiği doğrudur. Eski Süryani büyülerinde papazların etkin gücünden kadim büyü kitapları ziyadesiyle bahsetmektedir. Bu konuda bizlere  her zaman yardımcı olmuş bilgiler içermektedir bu kitaplar lakin her ne kadar daha önce kiliselerde uygulanan bir çalışma olarak bilinse de artık pek çok İslami havas uzmanının da bu çalışmayı başarabildiğini bilmelisiniz.

Bunu özellikle Zebur’un içinden bilgilerle teyit edebiliyoruz. Ayrıca İbranice dilinin yoğun içeriklerinde papaz büyüsünün yer aldığı kitaplarda bu konu hakkında sadece papazların yaptığına dair bilgiler vardır. Ancak bu o dönemli bilgilerin papazlara dönük olarak yazıldığından dolayı böyledir. Ayrıca o dönemlerde henüz İslamiyet gelmemişti. Zaten günümüzde bu kadar eski bilgilere sahip kitapların Turan hoca gibi birkaç hocanın elinde muhafaza edildiğini biliyoruz. Her zaman her yerde bulunamayacağı hatta bulunsa da işlevsiz hale geleceğini unutmayınız. Bu kitaplara sahip olmak da insanları uzman yapmaz. Bu işlemlere uzun yıllar ayırmış olması gerekir. Bu arayıp da bir işlem tercih edeceğiniz medyum hocanızdan beklemeniz gereken özelliklerin başındadır.

 

Bu işlemi yaptıranlar biraz sabırlı olmak durumundadır. Papaz Büyüsü bir sonraki başlığımızın altında sizlere süresinden de bahsedecek olsak da biraz sabır gerektiren bir işlemdir. Hatta bu tek taraflı olmayıp medyumun da sabretmesi gereken bir süreçtir. Zira her işlem özel olarak hazırlanır. Bu özel işlemler neticesinde kişinin vereceği tepkiler ölçülerek hareket edilir. Bu yüzden de zaman alabilen bir işlem olduğunu düşünmekte fayda var. Tabi ki bu sabırlı olunması gereken süreci sizleri suistimal etmek için kullanan sahte medyumlardan uzak durmanız da fayda vardır.

Papaz büyüsünü Turan hocadan yardım alarak yapan bir çok insanın tüm yorumları sayfamız üzerinden soru-cevap kısmında rahatlıkla bulabilirsiniz. En iyi referansların objektif olarak yer aldığı bu resmi medyum sitemizde papaz büyüsü yaptıran herkes aldığı sonucu gönül rahatlığıyla ve özgürce paylaşabilmektedir.

Papaz Büyüsü Evde Nasıl Yapılır
Evde bu işlemi yapmak oldukça zordur. Tabi ki bu ev eğer bir amatör ev ise… Genel de medyumların çalışma ortamları papaz büyüsü için gereken tüm malzemelerin bulunduğu ortamlar olmaktadır. Herhangi bir vatandaşın evde papaz büyüsü nasıl yapılır şeklinde yapacağı araştırmalar sizleri oyalayan bir takım saçma bilgilerin denenmesinden öteye geçmeyecek olup, zaman kaybına dönüşecektir. Siz, siz olun bu şekilde evde rahmani ilimleri denemeye çalışmayın. İfrit gibi en kuvvetli ecinni varlıkların ses verdiği ve uygulamada son derece hassas köprüler oluşturulacaktır. Bu yüzden çok dikkatli davranmak oldukça elzemdir. Tıpkı bir doktordan yardım ister gibi medyum hocanızdan yardım isteyip herhangi bir sanal bilgi ile hareket etmeyiniz. Papaz büyüsü evde yapılmaz!

Papaz Büyüsü Bozma İşlemleri
Papaz büyüsünü pek çok rahmani ve şeytani işlemden ayıran en büyük özelliği çok etkili ve kesin sonuçlar ile hayata geçebiliyor olmasıdır. Bir aşk büyüsü veya bağlama büyüsü işlemleri içinde uygulanabilir. Ayrıca bu konular birbirinden ayrı konular değildir. Pek çok medyum bu büyü işlemlerindeki ritüelleri birbirinden ayrı işlemler gibi gösterebiliyor ancak doğru olanı hepsinin iç içe bir takım uygulamalar içerdiğidir.

© 2019 . MEDYUM ZEYNEP. Tüm Hakları Saklıdır.