Büyüler

Medyum Zeynep

AŞK BÜYÜSÜ

sevgi bağı düşük olan çiftler arasında ve yada aşkına karşılık bulamayan kişiler için yapılır.

Medyum Zeynep

BAĞLAMA BÜYÜSÜ

Bağlama büyüleri eş, sevgili, nişanlı veya erkek arkadaşınızın size tamamen bağlanması, itibar etmesi, sizden başkasını görmemesi, sizin sözünüzden çıkmaması ve size tamamen bağlanması amacıyla yapılır.

Medyum Zeynep

KISMET-BEREKET AÇMA

Kısmet açma büyüsü bir vefk çalışmasıdır, etkili bir şekilde kısmet açma büyüsü içi yapılan vefk kısa sürede etkisini gösterir. İş, şan, evlilik, daha bir çok neden için yaptırabilirsiniz, kısmet açma büyüsü bir ak büyü çeşididir. Kötülük nitelikli olmayan iyilik, güzellik amaçlı yapılan ve bir vefk çalışması olduğundan dualar ile hazırlanmaktadır.

Medyum Zeynep

TEMİZLEME BÜYÜSÜ

Metafiziksel alemden kaynaklanan her hangi bir olumsuzluğu izale edip şans ve kısmetinizin önündeki engelleri ve enerjileri tamamıyla kaldırarak temizlenmenizi sağlayan büyüdür.

Medyum Zeynep

AÇICI BÜYÜ

Beyindeki olumsuz düşünce dalgasını nötralize ederek zihninizi berraklaştırıp olumlu düşünce gücünüzü hat safhalara taşıyıp, karşılaştığınız fırsatları en iyi şekilde değerlendirmenize sebep olacak bir büyüdür.

Medyum Zeynep

KORUMA BÜYÜSÜ

Gerek fiziksel gerekse metafiziksel alemden kaynaklanabilecek büyü, muska ve cinler gibi her türlü tehlikeye karşı koruyucu bir büyüdür.

Medyum Zeynep

GERİ GETİRME BÜYÜSÜ

Sizi terk eden eşin sevgilinin özlemle geri gelmesi amacıyla yapılan en etkili yöntemlerden birisidir. Yeniden sevdiğiniz kişiyle mutlu olduğunuz günlere dönebilirsiniz. Sevdiğiniz kişinin sizden ayrılmış olması bir çok nedene bağlı olabilir. Geçmişte sizden kaynaklanan hatalar, sevdiğiniz kişiden kaynaklanan hatalar, araya başka birinin girmesi, eski eş veya sevgiliye geri dönüş, ailenin sözünden çıkamamış olmak bu sebepler arasında sayılabilir.
Hatta bazı durumlarda hiç bir gerekçe göstermeden aniden yaşanan ayrılıkların olduğu bilinmektedir. Bu veya buna benzer ayrılıklarda Gideni Geri Getirme Büyüsü olarak adlandırılan manevi çalışmalardan destek alınabilir.

Medyum Zeynep

AYRILANLARI BİRLEŞTİRME BÜYÜSÜ

Genellikle ayrı olan yada bir sebep nedeni ile ayrıbulunan çiftlerin birleştirilmesi işlemidir…
Hayatın en mühim meselelerinden biri karı ve kocanın güzel geçinmesidir. Ekseriya niza ve ayrılık gibi aile saadetini bozan ve berbat eden hallerin vuku bulması durumu sıkça rastlanan hadiselerdendir.
Karı-koca arasındaki, sevgililer arasındaki dargınlığı,kırgınlığı,soğukluğu giderip aralarını ıslah etmek, düzeltmek, iyi hale getirmek için düzenlenir.
Ayrılanlar büyü yolu ile ayrıldıysa, önce büyülerden arındırılır ve ardından Birleştirme Büyüsü ile eski güzel günlerine dönmeleri amaçlanır.